Zarówno zimą jak i latem Villa Cam In Ski jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Zimą w Zieleńcu panują doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie, z kolei latem wielką przyjemność sprawiają wędrówki górskie oraz wycieczki rowerowe.

ZIMA

Wyciągi narciarskie

Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej. Leży na wysokości ok 950 m n.p.m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tutaj jedyny taki w Polsce mikroklimat – zbliżony do alpejskiego.

Zieleniec to raj dla miłośników białego szaleństwa. Ośrodek oferuje narciarzom i snowboardzistom doskonale przygotowane trasy narciarskie, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy zjazdowe są zróżnicowane pod względem trudności, od bardzo łatwych dla początkujących, po bardzo wymagające.

Trasy biegowe

Zieleniec to także doskonałe miejsce wypadowe dla miłośników nart biegowych. Na odwiedzających czeka ponad 200 km tras biegowych o zróżnicowanym stopniu trudności.

LATO

Szlaki turystyczne

Zieleniec to świetna baza wypadowa do wszelkich pieszych wycieczek w Góry Orlickie i pobliskie Góry Bystrzyckie, a także wiele innych.

 • Torfowisko pod Zieleńcem
 • Błędne Skały
 • Masyw Śnieżnika
 • Szczeliniec Wielki
 • Szczytna – Punkt widokowy
 • Adršpach – Skalne Miasto

Okolice Villi to wspaniałe miejsce dla osób zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu. Miłośnicy Nordic Walking mają tu wiele możliwości wyruszenia na rozmaite trasy, które stanowią zarówno niezbędną dawkę aktywności, jak i codziennie zapewnią nowe, niezapomniane wrażenia poprzez kontakt z otaczającą przyrodą. Otoczenie Villi CamInSki to nieskończona sieć szlaków i dróg idealnych do Nordic Walking. Łagodne nachylenia i piękne krajobrazy spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Gości.

Trasy rowerowe

Dla gości szukających mocniejszych wrażeń dostępne są górskie szlaki o różnej skali trudności podjazdów oraz zjazdów.

Zabawa

Spływy pontonowe/ kajakowe Przełomem Bardzkim

Jest to idealne połączenie sportu i rekreacji. Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej – Cud Sudetów – to jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce i największa atrakcja turystyczna Kotliny Kłodzkiej. Spływ tym odcinkiem to wyprawą pięcioma meandrami, wśród wysokich  skał, lasów schodzących do samej rzeki i łąk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty http://raftingbardo.pl/

Pole golfowe – GOLF SPA Szczytna

Chciałbyś nauczyć się gry w golfa? Jeśli tak to zapraszamy do skorzystania z oferty pola golfowego z którym współpracujemy. GOLF-SPA Chopin w Szczytnej oferuje lekcje golfa dla gości indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych.

Golf Spa to idealne miejsce do nauki oraz treningu nietuzinkowej i prestiżowej dyscypliny sportu, jaką jest golf. Znakomita atmosfera odprężenia i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, a zarazem doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku – to i więcej czeka na Państwa w Szczytnej.

Oferta Golf Spa

 • pole golfowe – 9 dołków PAR 34
 • Driving Range & Putting Green
 • wypożyczalnię sprzętu i piłek golfowych
 • lekcje gry w golfa (indywidualne i grupowe)
 • pokazy golfowe z wykładem na temat etykiety i reguł gry w golfa
 • kliniki i pikniki golfa dla początkujących skierowane dla grup zorganizowanych
 • imprezy okolicznościowe dla grup zorganizowanych

Dla wszystkich gości naszej Villi przewidziany jest rabat w wysokości 5%.

Disk Golf Park

To doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Disc golf to gra, która bazuje na zasadach klasycznego golfa, z różnicą, że zamiast piłką do dołka należy trafić dyskiem do specjalnego kosza.

 

Villa CamInSki to również idealne miejsce noclegowe do zwiedzania licznych atrakcji całej Kotliny Kłodzkiej.

Szczególnie polecamy:

Kaplica Czaszek, Skansen Kultury Ludowej – Kudowa Pstrążna, Ogród Japoński, Muzeum Zabawek, Park Dinozaurów, Twierdza Kłodzka, Podziemna Trasa Turystyczna, Muzeum Papiernictwa, Dworek Chopina, Park Miniatur „Minieuroland” w Kłodzku